8.446 bedrijven vertrouwd door 640.000+ Surinamers

LCP Biedt Surinaamse Bedrijven Steun Voor Olie- en Gaskansen

  • Gepubliceerd 1 jaar geleden
  • Leestijd: 1 min
  • Laatst bijgewerkt: 9 februari 2025 11:42
  • Bekeken: 80
  • 0 reacties

9 februari 2025 11:42

Leestijd: 1 minuut

De Associatie van Surinaamse Fabrikanten (ASFA) heeft het Program for Local Content Preparedness (PLCP) geïntroduceerd, een programma dat lokale bedrijven voorbereidt om te profiteren van de mogelijkheden in de opkomende olie- en gasindustrie. Dit initiatief richt zich op kleine en middelgrote ondernemingen (KMO’s) en helpt hen te voldoen aan internationale normen, zodat zij kunnen deelnemen aan de toeleveringsketen van de sector.

Was de informatie in dit artikel waardevol voor je?

Ik ben een de digitale inhoud specialist voor Social Suriname. Een Surinaamse inwoner, een gepassioneerd ontdekkingsreiziger, een liefhebber van de kleine details van het leven en een zoeker naar vreugde. Als ik niet druk bezig ben met het najagen van dromen, zie je me koffie drinken, verdwalen in lekker eten of naar Spotify luisteren.

Leuk artikel, toch? Laat ons weten wat u ervan denkt!

Ready om Social advertenties te proberen?

Breng uw bedrijf onder de aandacht van meer klanten.

Maak een GRATIS account aan om:

Andere gebruikers bekeken ook ...

artikelen in de categorie 'Olie en gas'

Welkom bij Social Suriname!

Steun ons werk door advertenties toe te staan. Dankzij de steun van gebruikers zoals jij kunnen we blijven uitlichten wat Suriname zo bijzonder maakt. Je kunt ons kosteloos steunen door advertenties toe te staan.

Wij horen graag jou mening!

Peiling - Lokale genieter of buitenlandse toerist

SoSu Interactive Advertising NV